Dell Plus/S3225QC/31,6''/QD-OLED/4K UHD/120Hz/0,03ms/Blck-Slvr/3R, 210-BRVT
Kód: ALID-M-S3225QCŠiroká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Displej
Viditelná úhlopříčka: 31.6''
Typ panelu: Quantum Dot OLED
Povrch displeje obrazovky: Anti-glare s povrchovou úpravou tvrdosti 3H
Maximální přednastavené rozlišení: 4K UHD 3840 x 2160 120 Hz
Pozorovací úhel: 178/178
Rozteč pixelů: 0.18140 mm x 0.18140 mm
Pixely na palec (PPI): 140
Kontrastní poměr: 1,500,000:1
Poměr stran: 16:9
Jas: 1000 cd/m2
Doba odezvy: 0.03ms GTG
TCO Certified: Ano
Konektivita
Video porty
1x HDMI 2.1 (HDCP 1.4 a 2.3) - podporuje až QHD 3840 x 2160, 120 Hz, FRL, HDR, VRR podle specifikace v HDMI 2.1
USB porty
1x Výstupní port USB-C 5 Gb/s (alternativní režim DisplayPort 1.4, napájení až 90 W) – podporuje až UHD 3840 x 2160, 120 Hz, DSC, HDR
2x Vstupní porty USB-C 5 Gb/s (pouze data) s možností nabíjení až 15 W
Rozměry
Výška se zataženým/vytaženým stojanem: 504.02 mm - 614.02 mm
Šířka se stojanem: 718.78 mm
Výška bez stojanu: 457.65 mm
Šířka bez stojanu: 718.78 mm
Hloubka bez stojanu: 70.35 mm
Hloubka se stojanem: 223.70 mm
Hmotnost: 6.95 kg
Hmotnost se sestavou stojánku a kabely: 10.00 kg
Napájení
Požadované napětí: AC 100-240 V (50/60 Hz)
Spotřeba energie při běžném provozu: 40 Watt
Spotřeba energie v pohotovostním/spánkovém režimu: 0.5 Watt
Rozsah teplot
Provozní: 0 °C - 40 °C
Přizpůsobení
Výškově nastavitelný stojan 110 mm
Naklonění -5° až 21°
Otáčení podle vodorovné osy -30°/+30°
Nastavení sklonu -4°/4°
Vesa uchycení -100 x 100 mm
Záruka
Typ: 3 years Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty Služba Advanced Exchange Service Tento monitor je dodáván s tříletou výměnnou servisní službou Advanced Exchange Service. V případě nutnosti vám během tříleté omezené záruky na hardware bude příští pracovní den zaslán náhradní monitor. Odkaz na stránky výrobce: https://www.dell.com/en-us/shop/dell-32-plus-4k-qd-oled-monitor-s3225qc/apd/210-brvv/monitors-monitor-accessories
EAN: 5397184962381
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 31" - 40" |
|---|---|
| Záruka: | 3 roky |
| EAN: | 5397184962381 |
| Konektor USB: | Ano |
| Rozteč bodů (mm): | 0,1814 |
| Konektor SCART: | Ne |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Komponentní video: | Ne |
| Kompozitní video: | Ne |
| Displej - typ: | QD-OLED |
| Rozměry (ŠxVxH mm): | 718,78 x 504,02-614,02 x 223,70 |
| Kontrast (statický): | 1 500 000:1 |
| Montáž na stěnu: | Ano |
| Repro: | Ano |
| Rozlišení: | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Pozorovací úhel ver./ hor.: | 178/178 |
| Výškově nastavitelný stojan: | Ano |
| Konektor HDMI: | Ano |
| VESA standard: | Ano |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Úhlopříčka ("): | 31,6 |
| Hmotnost přesná (kg): | 10 |
| Model: | S3225QC |
| Třída energetické účinnosti: | G |
| Konektor USB-C: | Ano |
| Doba odezvy (ms): | 0,03 |
| Způsob použití: | Domácí/Kancelářské |
| Prohnutý monitor: | Ne |
| Celkový výkon repro (W): | 25 |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 120 |
| FreeSync: | Ano |
| G-Sync: | Ne |
| Webkamera: | Ne |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| DP/mini DP (počet): | 0 |
| Power Delivery: | Ano |
| PIP (Picture in Picture): | Ano |
| HDR: | HDR |
| Barevná hloubka: | 1,07 miliardy |
| Spotřeba energie (W): | 40 |
| Rozměr VESA uchycení (mm): | 100 x 100 |
| Hmotnost rozsah (kg): | od 5,1 do 10 |
| Rozlišení - standard: | 4K |
| Garance (roky): | 3 |
| Modelová řada: | Dell Plus |
| TCO Certified: | Ano |
| Výkon Power Delivery (W): | 90 |
| Barva: | Černá |
| Adaptive-Sync: | Ano |
| VESA Certifikace HDR: | DisplayHDR 400 |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 250 |
| Flicker Free: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | TCO logo |
| EAN: | 5397184962381 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
