Prodlužovací kabel 5 m / 3 zásuvky / s vypínačem / bílý / PVC / 1,5 mm2
Kód: ALI1902130508SLŠiroká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Popis produktu
Prodlužovací přívod 5 m na 230 V~ slouží k prodloužení elektrické energie tam, kam pevná zásuvka nedosáhne.
Při montáži na stěnu je nutné použít vrut se zápustnou hlavou PZ max. průměr 2,5–3 mm, délka 30–40 mm. V případě použití jiného průměru hrozí poškození plastové části otvoru. Pokud dojde k poškození plastové části otvoru, prodlužovací přívod nepoužívejte.
Nejdůležitější parametry
| délka | 5 m |
|---|---|
| počet zásuvek | 3 |
| vypínač | ano |
| barva | bílá |
Ostatní parametry
| průřez vodiče | 1,5 mm² |
|---|---|
| USB výstup | ne |
| napětí | 250 V~ |
| proud | 16 A max. |
| krytí | IP20 |
| typ izolace | PVC |
| max. zátěž | 3 680 W |
| vodič | H05VV-F3G |
| materiál zásuvky a vidlice | plast |
| dětské clonky | ano |
| prodejní obal | 1 ks, závěs |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 3 zásuvky |
|---|---|
| EAN: | 8592920016459 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
