Seagate IronWolf Pro 12TB HDD / ST12000NT001 / Interní 3,5" / 7200 rpm / SATA III / 256 MB, ST12000NT001
Kód: ALI10MHDDSEG1070Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Seagate IronWolf Pro 12 TB
Pevný disk řady IronWolf Pro určený pro použití v datových uložištích NAS. Tento model o velikosti 3,5" nabízí kapacitu 12 TB a vyrovnávací paměť 256 MB.
Služba pro případ neočekávané ztráty dat Seagate Rescue na 3 roky zdarma.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 12 TB
Formát disku: 3,5"
Rozhraní: SATA III
Vyrovnávací paměť: 256 MB
EAN: 8719706432313
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 3,5" HDD |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8719706432313 |
| 5. Kapacita úložiště (GB): | 12000 |
| Délka záruky (měsíce): | 60 |
| Délka záruky IČO (měsíce): | 60 |
| Formát HDD: | 3,5" |
| Hmotnost (g): | 670 |
| Otáčky – Pevný disk (ot/min): | 7200 |
| Připočítat poplatky do ceny - exportní eshopy: | ano |
| Rozměry: | 146,99 × 101,85 × 26,11 mm |
| SATA III (počet): | 1 |
| Technologie SSD: | ne |
| Technologie záznamu: | CMR |
| Výrobce: | SEAGATE |
| Vyrovnávací paměť HDD (MB): | 256 |
| Zboží určeno pro: | Commercial - pro profesionální použití |
| Zpracováno: | Schváleno |
| EAN: | 8719706432313 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
