HP 200 G2a 16inch R3-210/8GB/512GB/16" FHD 300/Win 11 Home, D7YK4AT#BCM
Kód: ALISWSHPR02836Široká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Procesor, operační systém a paměť Instalovaný operační systém: Windows 11 Home 64-bit Procesor: AMD Ryzen™ 3 210 (až 4,70 GHz, 8 MB mezipaměti MB L3 cache, 4 jádra) Hawk Point Čipová sada: Čipová sada integrovaná s procesorem Paměť: 8 GB DDR5 5600 MHz (1× 8 GB) Paměťové sloty: 2 SODIMM Maximální paměť: 32 GB (Paměťové sloty nejsou uživatelsky přístupné) Pevné disky a mechaniky Pevný disk: 512 GB M.2 SSD PCIe Gen4 NVMe Volný slot na další disk: Ne Optická jednotka: neobsahuje Grafické / Audio funkce Grafická karta: AMD Radeon™ 740M (integrovaná bez vlastní paměti) Úhlopříčka displeje: 40,6 cm (16,0") Rozlišení: 1 920 × 1 200 Typ monitoru: Matný IPS displej, WUXGA rozlišení, AntiGlare 300 nits (cd/m2), 62,5% sRGB Zvuk: Integrované čtyři stereofonní reproduktory Poly Studio Web kamera: Webová kamera Full HD 1080p s krytkou, dva mikrofony vybavené redukcí šumu pomocí umělé inteligence Konektivita Bezdrátové připojení: Realtek WiFi 6 ax (2x2) Bluetooth 5.4 Síťové rozhraní: Integrovaná gigabitová síťová karta 10/100/1000 Porty a konektory: 2× USB-C 3.2 Gen 2 - přenos dat, přenosová rychlost signálu 10 Gb/s - podpora DisplayPort 1.4 - napájení notebooku 2× USB 3.2 Gen 1 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu 1× HDMI 2.1 1× RJ-45 (LAN) Další informace Klávesnice: Klávesnice s numerickou částí (nepodsvícená) Typ napájení: Napájecí adaptér není součástí balení Doporučený minimální výkon adaptéru 65 W s USB-C koncovkou Typ baterie: 3článková lithium-iontová polymerová baterie (41 Wh) Výdrž baterie: Až 9 hodin a 20 minut Hmotnost produktu: 1,72 kg Rozměry produktu: (š x h x v)35,9 × 25,2 × 1,5 cm Materiál: Šasi z tvrzeného plastu Barva: Šedá (iron gray) Co je obsaženo v krabici: Notebook (bez napájecího adaptéru) Správa zabezpečení: Hardwarové vypnutí webové kamery Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module) Slot na bezpečnostní zámek (bezpečnostní zámek je nutné zakoupit zvlášť) Záruka: 2 roky pro spotřebitele ( 1 rok IČ )EAN: 0821844352649
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 15" |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců (IČ 12 měsíců) |
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 821844352649 |
| TPM chip (NTB): | Ano |
| Snímač otisku prstu (NTB): | Ne |
| Typ disku (NTB): | SSD |
| Polohovací zařízení (NTB): | Touchpad |
| Počet USB portů (NTB, TV): | 3 |
| Replikátor portů (NTB): | Ne |
| Optická mechanika (NTB): | Ne |
| Dotykový displej (NTB): | Ne |
| Konvertibilní display (NTB): | Ne |
| Podsvícená klávesnice (NTB): | Ne |
| Lokalizace: | CZ+SK+ENG |
| Zařízení 2v1 (NTB): | Ne |
| Barva víka (NTB): | Šedá |
| GSM modem (NTB): | Ne |
| USB-C: | Ano |
| Thunderbolt (NTB): | Ne |
| Numerická klávesnice (NTB): | Ano |
| RJ45 (NTB): | Externí |
| Typ panelu (NTB): | SVA |
| Provedení (NTB): | Standardní |
| Určení (NTB): | Běžné použití |
| Podpora AI: | Nespecifikováno |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Rozlišení displeje (NTB): | 1920x1200 (2K) |
| Procesor (NTB): | AMD Ryzen 3 |
| Typ displeje (NTB): | Matný |
| Velikost paměti (NTB): | 8 GB |
| Velikost úložiště (NTB): | 512 GB |
| Grafická karta (NTB): | Integrovaná |
| Operační systém (NTB): | Windows 11 Home |
| Garance firma/fyz.osoba (NTB): | 1 rok/2 roky |
| Úhlopříčka displeje (NTB): | 16" |
| Výrobce (NTB): | HP |
| Baterie - počet článků (NTB): | 3 |
| Počet volných paměťových slotů (NTB): | 2 |
| Seriový port (NTB): | Ne |
| Čtečka pam.karet (NTB): | Ne |
| Hmotnost (NTB): | 1,5 - 2 kg |
| GPSR: | HP;HP REG 23010,08028,Barcelona,Spain;reg@hp.com |
| EAN: | 821844352649 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
