Prodlužovací kabel – spojka, 5m, bílý
Kód: ALI1901010504SLŠiroká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Popis produktu
Bílý prodlužovací přívod s jednou zásuvkou - spojka, délkou 5 m a průřezem vodiče 1,5 mm2. Vhodný pro maximální zátěž 16 A max.
Výhody produktu
Odklon od plastových obalů, roční úspora až 40 tun odpadu.
Maximální využití prostoru na hákových stojanech.
Jednoduchá čitelnost a rychlá orientace v délkách.
Nově s montážními otvory pro připevnění ke zdi.
Nejdůležitější parametry
| délka | 5 m |
|---|---|
| počet zásuvek | 1 |
| vypínač | ne |
| barva | bílá |
Ostatní parametry
| průřez vodiče | 1,5 mm² |
|---|---|
| USB výstup | ne |
| napětí | 250 V~ |
| proud | 16 A max. |
| krytí | IP20 |
| typ izolace | PVC |
| max. zátěž | 3 680 W |
| vodič | H05VV-F3G |
| materiál zásuvky a vidlice | plast |
| dětské clonky | ano |
| prodejní obal | 1 ks, závěs |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1 zásuvka |
|---|---|
| EAN: | 8592920112380 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
