Prodlužovací kabel – spojka, 3m, bílý
Kód: ALI1901010302SLŠiroká síť výdejních míst
Více než 7 000 výdejních míst v ČR
Detailní popis produktu
Nejdůležitější parametry
| délka | 3 m |
|---|---|
| počet zásuvek | 1 |
| vypínač | ne |
| barva | bílá |
Ostatní parametry
| průřez vodiče | 1,5 mm² |
|---|---|
| USB výstup | ne |
| napětí | 250 V~ |
| proud | 16 A max. |
| krytí | IP20 |
| typ izolace | PVC |
| max. zátěž | 3 680 W |
| vodič | H05VV-F3G |
| materiál zásuvky a vidlice | plast |
| dětské clonky | ano |
| prodejní obal | 1 ks, závěs |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | 1 zásuvka |
|---|---|
| EAN: | 8592920112359 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
