HP All-in-One Ink Smart Tank Wireless 515 (A4, 11/5 ppm, USB, Wi-Fi, Print, Scan, Copy), 1TJ09A#A82

Kód: EDPROFI120203_111335
Sklad v Libáni Sleva
Značka: HP
ZDARMAZDARMA
1TJ09A#A82
4 799 Kč 3 966 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Inkoustová tiskárna multifunkční, A4 tiskárna, skener, kopírka, 11 stran za minutu černobíle, 5 stran za minutu barevně, až 4800x 1200dpi, AirPrint, USB 2.0, WiFi, Bluetooth

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

POŘIĎTE SI KOMPAKTNÍ SYSTÉM DOPLŇOVÁNÍ HP S OCHRANOU PROTI ROZLITÍ, INTEGROVANÝM INKOUSTOVÝM ZÁSOBNÍKEM A AUTOMATICKÝM SNÍMAČEM INKOUSTU. TENTO SYSTÉM USNADŇUJE SPRÁVU INKOUSTU,[6] JE IDEÁLNÍ PRO NÍZKONÁKLADOVÝ, VYSOKOKAPACITNÍ TISK A ZAHRNUJE INKOUST, KTERÝ VYDRŽÍ AŽ NA 3 ROKY.[2]

NA VÝJIMEČNOU KVALITU TISKU, JAKOU OD PRODUKTŮ HP OČEKÁVÁTE, SE MŮŽETE SPOLEHNOUT ZA VŠECH OKOLNOSTÍ. TEXT JE OSTRÝ. GRAFIKA JE VÝRAZNÁ.

BUĎTE VE SPOJENÍ DÍKY DVOUPÁSMOVÉMU ROZHRANÍ WI-FI, KTERÉ UMOŽŇUJE RYCHLEJŠÍ A SPOLEHLIVĚJŠÍ PŘIPOJENÍ.[3] UŠETŘETE ČAS DÍKY APLIKACI SMART TASKS[4] A TISKNĚTE I SKENUJTE ODKUDKOLI S NEJLEPŠÍ APLIKACÍ HP PRO MOBILNÍ TISK VE SVÉ TŘÍDĚ – HP SMART.[4,5]

[1] Nejlepší kvalita tisku na běžný papír a fotopapír pomocí inkoustů OEM ve své třídě ve srovnání s většinou předních platforem s inkoustovými zásobníky OEM CISS jiných výrobců do 449,99 EUR. Tržní podíl dle zprávy Hardcopy Peripherals Tracker k 1. čtvrtletí 2019. Pro jiné modely této platformy využívající inkousty OEM stejného složení by výsledky testu měly být podobné. Tiskárny HP Smart Tank mohou mít v některých oblastech název HP Smart Tank Plus. Podrobnosti o využití inkoustů OEM naleznete v praktické laboratorní zprávě z května 2019 od společnosti by Keypoint Intelligence – Buyers Lab. Viz stránka http://www.keypointintelligence.com/hpsmarttankplus.

[2] Vychází z tisku 200 stran měsíčně. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Průměr odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Část inkoustu z dodaných lahviček je použita ke spuštění tiskárny. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

[3] Bezdrátový provoz je kompatibilní pouze s pásmem 2,4 GHz a 5,0 GHz. Další informace naleznete na stránce http://www.hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi je registrovaná ochranná známka asociace Wi-Fi Alliance®. Podporuje 5,0GHz a 2,4GHz pásmo pomocí až 12 nepřekrývajících se kanálů ve srovnání s pouhými 3 nepřekrývajícími se kanály 2,4GHz pásma. Podporuje 5,0GHz pásmo (až 150 mb/s) ve srovnání s 2,4GHz pásmem (až 72,2 mb/s).

[4] Vyžaduje stažení aplikace HP Smart. Podrobnosti o požadavcích na místní tisk naleznete na stránce http://www.hp.com/go/mobileprinting.

[5] Srovnání s mobilními tiskovými aplikacemi OEM pro většinu nejprodávanějších inkoustových a laserových tiskáren i multifunkčních tiskáren určených do domácností a domácích kanceláří v ceně do 429,99 EUR včetně. Tržní podíl dle zprávy Hardcopy Peripherals Tracker od organizace IDC ke 2. čtvrtletí 2018. Tvrzení vychází z průzkumu mobilních tiskových aplikací od výrobců tiskáren a praktického testování a studie Keypoint Intelligence – Buyers Lab, kterou si objednala společnost HP. Viz zpráva ze září 2018 na stránce www.keypointintelligence.com/HPSmartApp.

[6] Průměrné množství černé a kombinované barvy v lahvičce (azurová/purpurová/žlutá). Součástí dodávky jsou tři lahvičky s černým inkoustem GT53XL, z nichž každá umožňuje tisk až 6 000 zkušebních stran. Výsledky vychází z metodiky společnosti HP při nepřetržitém tisku zkušebních stran podle normy ISO/IEC 24712. Nejedná se o testování podle normy ISO/IEC 24711. K vytištění 8 000 barevných zkušebních stran může být zapotřebí další lahvička s černým inkoustem. Skutečná výtěžnost se liší podle obsahu tištěných stránek a dalších faktorů. Část inkoustu z dodaných lahviček je použita ke spuštění tiskárny. Další informace o plnění a výtěžnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

[7] Při použití v souladu s instalačními pokyny.

[8] Další informace naleznete na stránce http://www.hp.com/go/printpermanence.

[9] Srovnání s tiskárnami řady HP Smart Tank / Ink Tank All-in-One.

[3] Bezdrátový provoz je kompatibilní pouze s pásmem 2,4 GHz a 5,0 GHz. Další informace naleznete na stránce http://www.hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi je registrovaná ochranná známka asociace Wi-Fi Alliance®. Podporuje 5,0GHz a 2,4GHz pásmo pomocí až 12 nepřekrývajících se kanálů ve srovnání s pouhými 3 nepřekrývajícími se kanály 2,4GHz pásma. Podporuje 5,0GHz pásmo (až 150 mb/s) ve srovnání s 2,4GHz pásmem (až 72,2 mb/s).

[4] Vyžaduje stažení aplikace HP Smart. Podrobnosti o požadavcích na místní tisk naleznete na stránce http://www.hp.com/go/mobileprinting.

[9] Srovnání s tiskárnami řady HP Smart Tank / Ink Tank All-in-One.

[7] Při použití v souladu s instalačními pokyny.

[8] Další informace naleznete na stránce http://www.hp.com/go/printpermanence.

[10] Mobilní zařízení musí být před tiskem připojené k signálu Wi-Fi Direct® multifunkční tiskárny nebo tiskárny podporující tisk Wi-Fi Direct. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi Direct® je registrovaná ochranná známka asociace Wi-Fi Alliance®.

[11] Mobilní zařízení musí podporovat a mít povolenou funkci Bluetooth v4.0+. Pokud chcete tisknout, je třeba nainstalovat a spustit mobilní aplikaci, jako je HP ePrint nebo HP Smart. Mobilní zařízení se musí nacházet ve vzdálenosti do 5 m od tiskárny. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/bleprinting. Bluetooth je ochranná známka příslušného vlastníka a společnost HP ji používá na základě licence.

[1] Rozměry se mohou lišit podle konfigurace.

[2] Požadavky na napájení vycházejí z podmínek země/regionu, kde se tiskárna prodává. Neměňte provozní napětí. Mohli byste tím poškodit tiskárnu a ztratit nárok na záruční opravu.

[3] Výkon bezdrátového připojení je závislý na fyzickém prostředí a vzdálenosti od přístupového bodu. Bezdrátový provoz je kompatibilní pouze se směrovači s pásmem 2,4 GHz; Nezahrnuje bezdrátové přímé připojení. Přímé bezdrátové připojení může vyžadovat nainstalovaný ovladač nebo aplikace a připojení k mobilnímu zařízení nebo počítači s povoleným bezdrátovým připojením. Funkce bezdrátového připojení se může u jednotlivých počítačů a mobilních operačních systémů lišit, viz stránka http://www.hpconnected.com. Doby tisku a rychlosti připojení se mohou lišit. Technologie AirPrint™ podporuje systémy macOS Mojave a iOS 4.2 nebo novější a vyžaduje připojení tiskárny ke stejné síti jako zařízení se systémem macOS nebo iOS. AirPrint, logo AirPrint a macOS jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. Windows je ochranná známka skupiny společností Microsoft.

[4] Údaje o rychlostech byly aktualizovány tak, aby odrážely současné testovací metody používané v oboru.

[5] Rychlosti měřeny podle normy ISO/IEC 24734, ISO/IEC 17629 nebo ISO/IEC 29183 v jednostranném režimu s vyloučením první stránky nebo první sady zkušebních stránek ISO při měření počtu stran za minutu. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/printerclaims. Přesné hodnoty rychlosti se liší v závislosti na konfiguraci systému, softwarové aplikaci, ovladači a složitosti dokumentu.

[6] Průměrné údaje vychází z normy ISO/IEC 24711 nebo metodiky testování HP při dlouhodobém tisku. Skutečná výtěžnost se výrazně liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a dalších faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies

[7] Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/printerclaims.

 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Tiskárny a skenery
Záruka: 24 Měsíc(ů)
Hmotnost: 7.45 kg
Doporučená tisk.zátěž (str/měs): 800
Formát papíru: A4
Rychlost tisku čb (str/min): 11
Barva tisku: Barevná
Funkce: Bezokrajový tisk, skener
Kapacita vstup.zásobníku (listů): 100
Připojení: USB, WIFI
Rozlišení skeneru (DPI): 1200 x 1200
Rychlost tisku barva (str/min): 5
Tiskové rozlišení barva (DPI): 4800 x 1200
Tiskové rozlišení čb (DPI): 1200 x 1200
Typ tiskárny: Inkoustová, Tankový systém
Tisková technologie: Inkoustový tankový systém
Maximální formát tisku/média: A4
Skutečné rozlišení tiskárny (v DPI): 1200x4800
Rozhraní tiskárny: USB, Wi-Fi
Maximální rychlost tisku (A4 za minutu): 14
Automatický oboustranný tisk (Duplex): Ne
Standardní počet vstupních zásobníků: 1
Maximální počet vstupních zásobníků: 1
Typ skeneru: Plochý
Skutečné rozlišení skeneru (v DPI): 1200
Automatický podavač dokumentů: Ne
Fax: Ne
Funkce: Barevný tisk, Bezokrajový tisk, Oddělené náplně
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: