Microsoft Wireless Desktop 850 with AES, CZ&SK, PY9-00013

Kód: ALI1901303108
999 Kč 826 Kč bez DPH
Skladem online (>10 ks)
Můžeme doručit do:
6.12.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu


Bezdrátová volnost a zabezpečení za dostupnou cenu Vychutnejte si volnost a pohodlí bezdrátové technologie. Spolehlivý dosah až 15 stop od počítače při zachování silného bezdrátového připojení. Myš můžete také na cestách samostatně používat s notebookem – když se vydáte na cestu, lze její miniaturní vysílač pohodlně zasunout do otvoru ve spodní části myši. Instalace klávesnice a myši je jednoduchá – stačí vložit baterie, zapojit miniaturní vysílač a začít psát! Tato klávesnice rovněž nabízí technologii šifrování Advanced Encryption Standard (AES), která byla navržena, aby pomohla šifrováním psaného textu ochránit vaše údaje.
Spolehlivé bezdrátové připojení Užijte si 2,4GHz bezdrátovou technologii, která zajišťuje spolehlivé připojení s dosahem až 4,5 metru a téměř bez interferencí.
128bitové šifrování AES (Advanced Encryption Standard) Tato klávesnice nabízí technologii šifrování Advanced Encryption Standard (AES), která byla navržena, aby pomohla šifrováním psaného textu ochránit vaše údaje. Každá klávesnice je trvale spárována s přijímačem v továrně - bezdrátově se tedy nešíří žádné informace z kláves. Další informace o AES naleznete zde: https://www.microsoft.com/hardware/cs-cz/aes-encryption
Klávesové zkratky Windows Pomocí klávesových zkratek můžete získat rychlý přístup k často používaným nástrojům, jako je kalkulačka, lupa nebo ovládání zvuku.
Pohodlí pro obě ruce Dokonalé pohodlí, které vám přesně padne do pravé i levé ruky.
Optická technologie společnosti Microsoft Přesná optická technologie sledování nabízí ovládání kurzoru s vysokou rychlostí.
Připínatelný vysílač Až budete připraveni k práci, zapojte bezdrátový přijímač k portu USB počítače. Při cestování jej pak můžete připnout ke spodní straně myši. Myš se tím automaticky vypne.
Indikátor životnosti baterie Nenechte se přistihnout s vybitou baterií. Pokud je baterie slabá, indikátor stavu baterií se červeně rozsvítí.
Rolovací kolečko Rychle procházejte dokumenty a webové stránky.
Vypínač Myš vypínejte, prodloužíte tím životnost baterie.
Klávesa úvodní obrazovky systému Windows Stisknutím klávesy úvodní obrazovky systému Windows zobrazíte aplikace a úvodní obrazovku.
Životnost baterie klávesnice: 15 měsíců
Životnost baterie myši: 8 měsíců Více na webu výrobce: http://www.microsoft.com/hardware/cs-cz/p/wireless-desktop-850/PY9-00013

EAN: 885370997804

Doplňkové parametry

Kategorie: Sety klávesnic a myší
Záruka: 24 měsíců
Čtyři a více tlačítek myši: Ne
Výklopné kolečko myši: Ne
Podsvícení klávesnice: Ne
Layout klávesnice: CZ/SK layout
Rozhraní klávesnice: Bezdrátová USB
Barva klávesnice: Černá
Rozhraní myši: Bezdrátová USB
Technologie snímání myši: Optická
Barva myši: Černá
Typ klávesnice: Kancelářská
Multimediální tlačítka: Ano - samostatné
Typ kláves: Nízké
Technologie: Membránová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: