A4Tech G7100N

Kód: AB107939SL
Sklad v Libáni
Značka: A4Tech
499 Kč 412 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Set obsahuje klávesnici s inteligentními klávesami a optickou myš A4Tech 7100N s rozlišením až 2000 dpi a prvotřídním snímačem V-Track. Bezdrátová technologie s dosahem až 10 metrů, multifunkční nano USB přijímač a snímač pracující na téměř jakémkoliv povrchu. Klávesnice v CZ provedení.

  • Záruka: 24 měsíců
  • Produktové číslo: 4711421871341
  • Stránky výrobce: A4tech

Detailní informace

Detailní popis produktu

Usnadněte si práci s bezdrátovým setem, který obsahuje klávesnici s inteligentními klávesami a optickou myš A4Tech 7100N s prvotřídním snímačem V-Track. Bezdrátová technologie s dosahem až 10 metrů, multifunkční nano USB přijímač a snímač pracující na téměř jakémkoliv povrchu a umožní set využívat kdekoliv, kde se vám zamane. Klávesnice i myš patří svými rozměry ke kompaktnějším. 

Set odvede skvělou práci u kancelářského nettopu, All In One PC nebo HTPC.

Přednosti snímače:

Krátká světelná cesta – nižší spotřeba
Vertikálně dopadající světlo – perfektní přesnost
Plynulý pohyb i na měkkém a hrbolatém povrchu
Adaptabilita snímače na jakýkoliv povrch
Maličká clona snímače zabraňující hromadění prachu

Stručný popis:


V-Track
Průlomová technologie snímače, která využívá vertikální dopadající světlo namísto tradičních šikmých paprsků. Díky tomu myš pracuje perfektně na prakticky každém typu povrchu s vynikající přesností kurzoru. Nic příjemného pro výrobce podložek pod myši. Ty ve spojení s myší A4tech V-Track jednoduše ztrácejí svůj význam.

XFAR No shaking 2.4G

Absolutní stabilita bezdrátového připojení rovnající se kvalitě drátového připojení bez jakéhokoliv zpoždění. Spojení mezi myší, klávesnicí a USB nano multifunkčním přijímačem je udržováno v pásmu 2,4 GHz až na vzdálenost 10 metrů. Obousměrná komunikace zajistí rychlý a přesný přenos dat.

Automatické vypnutí

Na malý vypínač vespodu bezdrátových myší se často zapomíná a zbytečně tak dochází ke spotřebě baterie, i když s myší nepracujete. U myši A4tech je však vypínání řešeno automaticky spolu s vypnutím počítače. 


Doplňkové parametry

Kategorie: Klávesnice
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: