Herní klávesnice Genesis Rhod 400 RGB, US layout, 6-zónové RGB podsvícení

Kód: ALI23100000156
631 Kč 521 Kč bez DPH
Skladem online (10 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu


FUNKČNÍ KLÁVESNICE S 6-ZÓNOVÝM RGB PODSVÍCENÍM Každý ambiciózní hráč potřebuje klávesnici vybavenou funkcemi, které mu ulehčí hraní her a umožní vítězit. Klávesnice Genesis Rhod 400 RGB je vybavena funkcí anti-ghosting pro 19 kláves, co znamená, že na ní můžete zmáčknout až 19 kláves najednou bez obav, že některý z nich nebude zaregistrován. Kromě toho nabízí 12 multimediálních tlačítek, 6-zónové RGB podsvícení kláves a odolné tělo vyztužené kovovými svorkami, které zdůrazňuje její netradiční tvar.
6-ZÓNOVÉ RGB PODSVÍCENÍ Rhod 400 RGB obsahuje 6-zónové RGB podsvícení kláves, které umožňuje nastavení oblíbené barvy podsvícení pro každou z šesti zón. Výběr barev je omezen do 7 barevných kombinací (červená, zelená, modrá, žlutá, bledě modrá, fialová, bílá) s možností nastavení 9 světelných režimů. Mezi nejzajímavější z nich patři režim
s efektem „PRISMO“ (efekt pohybující se duhy). V každém režimu si můžete nastavit jas podsvícení podle potřeby, abychom vás světlo neoslepovalo během nočních bitev a zároveň umožní vždycky zmáčknout ten správný kláves.
ODOLNOST A POHODLÍ Dobrá herní klávesnice musí v první řadě poskytnout vysokou odolnost a pohodlí během náročného používání. Jednou z nejlepších vlastností modelu Rhod 400 RGB je robustní pouzdro, které je navíc vyztuženo dvěma hliníkovými svorkami. Díky středně vysokému zdvihu kláves, je tato klávesnice pohodlná i při každodenním použití. Kromě toho výklopní zadní nožky umožňují změnu naklopení klávesnice a učinit používání ještě pohodlnější.
ZÁMĚNA ŠÍPEK A KLÁVES WASD Někteří hráči preferují nastavení kláves, kde klávesy WASD fungují jako šípky. Díky klávesové zkratce FN + W můžete snadno a rychle zaměnit klávesy WASD na klávesy z funkci šípek bez toho, aby jste museli instalovat nějaký software, nebo provést časově náročné změny v nastavení hry.
SNADNÉ OVLÁDÁNÍ MULTIMÉDIÍ Klávesnice Genesis Rhod 400 RGB poskytuje intuitivní a snadný přístup k ovládání multimédií, co ocení každý nároční uživatel. Ovládat multimédia lze snadno pomocí kombinaci kláves FN + F1 - F12.
VODĚODOLNÁ KONSTRUKCE Mechanizmus kláves, který je srdcem každé klávesnice je navržen tak, aby se v případě polití, dovnitř nedostala žádná kapalina. Kromě toho, speciální odvodňovací otvory pomáhají rychle osušit zařízení a zabránit poškození.
VLASTNOSTI PRODUKTU 6-zónové RGB podsvícení (možnost změny barvy v 6 zónach) Anti-Ghosting pro 19 kláves Odolné tělo vyztužené 2 kovovými svorkami Výklopní nožky umožňují nastavení uhlu naklopení klávesnice Možnost záměny kláves „WASD“ na klávesy z funkci šípek 12 multimediálních kláves Voděodolná konstrukce chránící před politím
SPECIFIKACE Rozměry klávesnice: 463 x 168 x 30 mm Hmotnost klávesnice: 873g Rozhraní: USB 2.0 Počet kláves: 104 Mechanizmus kláves: membránový Barva podsvícení kláves: červená, zelená, modrá, žlutá, bledě modrá, fialová, bílá, duhová Délka kabelu: 1,6 m Systémové požadavky: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, Mac OS, Linux

EAN: 5901969408287

Doplňkové parametry

Kategorie: Herní
Záruka: 24 měsíců
Podsvícení klávesnice: Ano
Layout klávesnice: US layout
Rozhraní klávesnice: Drátová USB
Barva klávesnice: Černá
Apple kompatibilní: Ne
Herní provedení: Ano
Typ klávesnice: Herní
Multimediální tlačítka: Ano - sdílené s tlačítky F1 - F12
Délka kabelu: 1,6m
Typ kláves: Vysoké
Technologie: Membránová

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: