Xiaomi Ninebot Mini Black EU

Kód: 698
Akce
Značka: Xiaomi
ZdarmaZdarma 12 990 Kč –47 %
obrazek s
12 990 Kč –47 % 6 839 Kč 5 652,07 Kč bez DPH
Skladem OVA (> 10 ks)

Jistě jste slyšeli o vozítku jménem Segway, které vás snadno a rychle dopraví na požadované místo. Společnost Ninebot nyní ve spolupráci se světoznámou firmou Xiaomi přichází se skvělou novinkou nesoucí označení Xiaomi Ninebot Mini. Jedná se o mobilnější a menší alternativu populárního vozítka Segway, avšak za nižší pořizovací cenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

obrazek_s

Xiaomi Ninebot mini - pro mladé a odvážné

Velmi snadno přenosný, naučte se ho ovládat v pouhých 3 minutách. Ujeďte až 22 km na jediné nabití, používá více než 15 bezpečnostních prvků.

1196737_6b

Každá jízda je novým dobrodružstvím

Život sám je jedno velké dobrodružství a my si ho musíme pořádně vychutnat. Postavte se na náš Ninebot mini a nechte se ohromit průkopnickou technologií, která ho pohání. Vozidlo je vybaveno samovyvažovacím mechanismem a snadno se rozjíždí pouhým lehkým nakloněním těla. Jednodušší ovládání jízdy je umožněno díky kombinaci pokročilých ovládacích algoritmů, přesných senzorů a vysoce výkonných procesorů. Vydejte se za novým dobrodružstvím a ujeďte až 22 km na jediné nabití.

1196737_6c

Staňte se mistrem v pouhých 3 minutách

Náš Ninebot mini je navržen tak jednoduše, abyste nemuseli trávit dlouhé hodiny nácvikem a mohli začít hned. Prostě se na něj postavte a během několika minut z vás bude profík. Ergonomický design tohoto vozidla v sobě zahrnuje spoustu precizních senzorů, které zachytí i nejjemnější pohyby, a to až 200krát za sekundu, a postarají se tak, abyste zůstali celou dobu v rovnováze. Inovativní řídicí jednotka Leansteer® ovládaná koleny vám umožní snadno a přesně Ninebot řídit, takže se stabilitou nebude nejmenší problém.

1196737_6d

4x rychlejší než chůze - dva vysoce výkonné 350 wattové motory

Ninebot mini je možná malý, ale svým výkonem předčí všechna očekávání. Váží pouhých 12,8 kg a dokáže jet až rychlostí 16 km/h, což je 4násobek rychlosti běžné chůze. Můžete s ním dokonce vyjet až 15° svah a poradí si i s rozličnými podmínkami na silnici, a to aniž by ztratil cokoliv ze své bezpečnosti či stability. Ninebot vás překvapí svou stabilitou a výkonem, který je zajišťován dvěma motory s celkovým výkonem 700 W a okamžitým výkonem až 2000 W. Výkonem se může skoro rovnat motorce, ale s mnohem nižší úrovní hluku a také mnohem jednodušší údržbou.

1196737_6e

Lehce se přizpůsobí silnici - Snadno zdolá svah se sklonem až 15° i drobné překážky

S vozidlem Ninebot mini Vás při každé cestě čekají nová dobrodružství. Samotný motor by k zajištění celkové stability a bezpečí nestačil, proto naši inženýři vymysleli speciálně navržený algoritmus dynamického výkonu, který automaticky identifikuje podmínky a terén, na kterém se pohybujete, a dynamicky pak dané situaci přizpůsobí váš okamžitý výkon.

Když se přiblížíte k překážce, výkon se okamžitě zvýší. Tím se zvýší i stabilita Ninebot mini, takže můžete přes překážku bez problémů přejet. Vozidlo má 9 cm vysoký podvozek a pečlivě zkonstruované podložky absorbující nárazy, což výrazně snižuje náhlé otřesy. Ninebot také získal certifikát stupně krytí IP54, což zaručuje, že na něm můžete jezdit i v dešti.

1196737_6f

Kombinuje v sobě bezpečnost a skvělý vzhled - automatický systém rozsvícení barevných LED světel

Pro vaše bezpečí jsme přidali systém svícení, který se skládá z automatických předních světel a koncových LED světel. Přední světla s dosvitem až 5 m vám posvítí na cestu. 2 zadní světla při výchozím nastavení svítí modře. Při brzdění se ale barva změní na červenou a při zatáčení vlevo či vpravo na žlutou.

Celý systém svícení byl navržen pro vaši bezpečnost, ale je i nečekaně vizuálně působivý. Nastavte si zadní světla podle svého přání – na výběr máte z více než 16 milionů barevných odstínů a kombinací. Takže si při jízdě na Ninebot mini budete připadat skoro jako při vstupu na taneční parket, hned připraveni zazářit.

1196737_6g

Jízda bez řidiče - díky Bluetooth si s ním můžete hrát, jakoby se jednalo o obří auto na dálkové ovládání

Ovládejte Ninebot mini dvěma různými způsoby. Postavte se na něj a rozjeďte se, nebo ho ovládejte dálkově přes Bluetooth na vašem telefonu. Otočte ho o 360° a snadno nastavte rychlost i směr pomocí telefonu. Nyní svůj Ninebot mini můžete použít k dárkové donášce nebo s ním dokonce pořádat závody s kamarádem, aby se ukázalo, čí Ninebot vyhraje.

1196737_6h

Výdrž baterie až na 22 km

Ninebot mini má baterii s neuvěřitelnou výdrží až na 22km jízdu. Je vybaven vysoce výkonným lithiovým akumulátorem s kapacitou 18 650 mAh, který průběžně dosahuje výkonu až 1200 W, a je tudíž více než vhodný pro delší cesty.

Tato prodloužená výdrž není zajišťována pouze baterií samotnou, ale také díky chytrému systému správy jednotky baterií. Ten monitoruje stav nabití každé baterie v konkrétním okamžiku a dále rozkládá zátěž, pokud se některá baterie začíná vybíjet. Také vám automaticky odešle na telefon varování, abyste byli při každé jízdě v bezpečí. Takže s Ninebot mini pojedete dál, déle a bezpečněji.

1196737_6i

Samoučící mechanismus - nechte se pohltit jízdou

Zatímco vy si zdokonalujete své řidičské umění, Ninebot mini se průběžně učí také, aby vám jízdu ještě více usnadnil. Tento chytrý samoučící algoritmus je výsledkem kombinace znalostí nashromážděných firmami Ninebot i Segway za více než 10 let působení v oboru. K snímání pohybu vašeho těla vozidlo využívá zabudované senzory, které přesně zachycují váhu, pohyb, rychlost, teplotu a výkon, a tyto informace pak zpracovává v algoritmu, který se vám plně přizpůsobí. Jezděte lépe a bezpečněji díky společníkovi, který vám naprosto rozumí.

1196737_6j

Odemknutí i ovládání pomocí vašeho telefonu

Ninebot mini lze snadno ovládat přes Bluetooth z vašeho telefonu. Telefon vám neslouží jenom jako klíč – jakmile se zamčený Ninebot mini někdo pokusí ukrást, spustí se alarm vozítka a výstražné upozornění přijde také na váš telefon.

Podívejte se na obrazovce přístrojové desky na svou aktuální rychlost nebo Ninebot použijte jako obří auto na dálkové ovládání. Segway má také vestavěný diagnostický mechanismus, který vás upozorní na jakékoliv nalezené odchylky a navrhne vhodný způsob řešení. Pravidelně vám budou chodit aktualizace firmwaru a nastavení si můžete přizpůsobit podle svých preferencí.

 

FUNKCE APLIKACE


 • Alarm proti krádeži
 • Přístrojová deska
 • Analýza stavu přístroje
 • Nastavení přizpůsobeno zákazníkovi
 • Aktualizace firmwaru
 • Příručka pro nové uživatele

 1196737_6k

Lehký a kompaktní - váží pouhých 12,8 kg a snadno se vám vejde do kufru auta

Když jsme Ninebot mini navrhovali, chtěli jsme se ujistit, že bude přenosný a skladný, aby se vám jak snadno nesl, tak i bez potíží vešel do auta. Zároveň bylo potřeba, aby byl ultra lehký a odolný. Naši inženýři tedy zkoumali možnosti užití materiálů používaných v leteckém průmyslu a našli ideální řešení – rám zkonstruovaný ze slitiny hořčíku. Právě díky němu je Ninebot mini tak robustní a odolný, přestože váží pouhých 12,8 kg. Jeho design je pečlivě promyšlen do posledního detailu – řídicí jednotka, kterou se se Ninebot mini ovládá, vám také poslouží jako pohodlné držátko při jeho přenášení. Takže máte další záminku, proč si ho vzít s sebou na víkend nebo si ho uložit do auta, abyste ho měli vždy po ruce.

1196737_6l

Protiskluzové pneumatiky, ráfky ze slitiny hořčíku

Pro bezpečí a pohodlí našich uživatelů jsou kvalitní pneumatiky a ráfky zásadní. Naši inženýři použili 10,5" kola s dušovými pneumatikami plněnými vzduchem zajišťujícími prvotřídní odolnost vůči nárazům. Tyto pneumatiky mají také speciálně navržený vzorek, který při jízdě skvěle vyrovnává nárazy a pohlcuje otřesy. Ve srovnání s jízdou na typicky používaných 6" nebo 8" kolech je tak jízda mnohem hladší s viditelně lepšími tlumícími účinky.

1196737_6m

Rám vyroben ze sloučeniny užívané v leteckém průmyslu

Ninebot mini je vyroben ze slitiny hořčíku běžně užívané v letectví, jelikož je ultra lehká a velmi odolná. Samotný rám z hořčíkové slitiny váží jen 0,6 kg, skvěle pohlcuje nárazy, je pružný, výborně rozkládá teplo a zvládne odolat ještě vyšším zátěžím než slitiny hliníkové. Rám je také natřen ochrannou vrstvou, která je odolná vůči korozi, a bez problémů tak přežije jakoukoliv cestu, na niž se vypravíte.

1196737_6n

15 typů bezpečnostních prvků

Při výrobě Ninebot mini nám vždy leželo na srdci bezpečí našich uživatelů. Při výrobě jsme spojili více než 16 let zkušeností firem Ninebot i Segway a více než 400 patentovaných technologií, aby naše prvky zabezpečení předčily všechny ostatní. Abychom mohli zaručit jeho výkonnost a nadstandardní odolnost, byl také Ninebot mini důkladně prověřen při více než 50 testech spolehlivosti, kde dosáhl až armádních standardů. Samozřejmě ale, ačkoliv jsme na naší straně udělali všechno, co jsme udělat mohli, pro Vaše bezpečí jste nejzásadnější právě Vy – jen vy se můžete rozhodnout, jak se při řízení zachováte a zda se budete bezpečně držet na správné straně silnice.

Technická specifikace

Výkon a rychlost

  • Maximální rychlost: Přibližně 16 km/h
  • Maximální točivý moment: Celý skútr, 35 Nm*2
  • Výkon motoru: 2x 350 W
  • Maximální okamžitý výkon: 2100 W
  • Způsob řízení motoru: Sínusové řízení vektoru motoru, proud + uzavřená smyčka algoritmu řízení rychlosti

Parametry

  • Použitelný sklon: Přibližně 15 °
  • Použitelný terén: Chodník, udusaná hlína, svahy < 15 °, překážky < 1 cm, mezera < 3 cm široká
  • Výška podvozku 80 mm nad zemí
  • Šířka: 54,8 cm
  • Výška: 59,5 cm
  • Průměr kola: 26 cm
  • Hodnocení IP: IP54 (Chráněno proti omezenému průniku prachu, lze použít v dešti)

Baterie a nabíjení

  • Struktura baterie 30 x 18,650 vysokokapacitních lithiových baterií
  • Typická výdrž baterií: Přibližně 22km
  • Typické podmínky výdrže baterie: plné nabití akumulátoru, zatížení 70 kg, okolní teplota 25°C, jízda rychlostí 15 km/h na ploché cestě
  • Příkon: 70W
  • Nominální vstupní napětí: 100-240V, 50/60Hz
  • Nominální výstupní napětí: Approx. 63V
  • Doba nabíjení: Přibližně 4 hodiny
  • Inteligentní BMS: Přepětí / Podpětí / Zkrat / Ochrana před přehřádtím, automatický režim spánku / Probuzení / podrobné informace o akumulátoru lze nalézt v aplikaci
  • Standardní spotřeba energie: Spotřeba energie na sto kilometrů je 1.1 kWh

Tlumení brzd

  • Brzdná dráha: 3.4 m na suchém povrchu
  • Způsob brždění: Somatosenzorický regenerační brzdný systém
  • Tlumící mechanismus: Vysoce odolné, nárazy tlumící rámy z hořčíkové slitiny + podložky tlumící nárazy

Rám

  • Materiál: Vysoce pružný rám z hořčíkové slitiny
  • Brzdy: Somatosenzorický, regenerační brzdný systém, brzdná dráha přibližně 3.4 m
  • Pneumatiky: 10.5" vzduchem plněné pneumatiky
  • Ráfky: 6" ráfky z hořčíkové slitiny

Systém světel

  • Každé vozidlo zahrnuje: Snímání okolního světla, LED světlomety a koncovky / signální světla, Bluetooth světlo, Kontrolky napájení

Inteligentní systém

  • Funkce inteligentního učení: Automaticky optimalizuje a upravuje výkon, citlivost řízení a bezpečnostní parametry podle váhy a jízdních návyků uživatelů. Bezpečnostní a ochranné vlastnosti se budou pomalu přizpůsobovat stylu jízdy uživatele
  • Funkce mobilní aplikace: Zahrnuje přístrojovou desku, automaticky odesílá zprávy o poruchách, funguje jako dálkové ovládání, aktualizace firmwaru a další přizpůsobitelná nastavení
  • Inteligentní bezpečnostní upozornění: Pokud vozidlo trpí váhovým nebo výkonnostním přetížením, přehřátím, bezohledným řízením nebo vystavení nebezpečným situacím, bude zasláno varovné upozornění a skútr bude vyzván ke zpomalení a k zaslání na kontrolu
  • Inteligentní interakce: Inteligentně pomáhá, učí a vede začátečníka prostřednictvím základního jízdního kurzu

Řidičské požadavky

 • Režim pro začátečníky: Ano. Po ujetí 1 km se režim pro začátečníky automaticky vypne. Tento režim je možno znovu nakonfigurovat pomocí mobilní aplikace
 • Věkové rozmezí: 16 - 50 let
 • Výškové rozmezí: 120 - 200 cm
 • Maximální zatížení: 85 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrovozítka
Záruka: 2 roky
Maximální rychlost: Přibližně 16 km/h
Maximální točivý moment: Celý skútr, 35 Nm*2
Výkon motoru: 2x 350 W
Maximální okamžitý výkon: 2100 W
Způsob řízení motoru: Sínusové řízení vektoru motoru, proud + uzavřená smyčka algoritmu řízení rychlosti
Použitelný sklon: Přibližně 15 °
Použitelný terén: Chodník, udusaná hlína, svahy < 15 °, překážky < 1 cm, mezera < 3 cm široká
Výška podvozku: 80 mm nad zemí
Šířka: 54,8 cm
Výška: 59,5 cm
Průměr kola: 26 cm
Hodnocení IP: IP54 (Chráněno proti omezenému průniku prachu, lze použít v dešti)
Typická výdrž baterií:: Přibližně 22km
Typické podmínky výdrže baterie: plné nabití akumulátoru, zatížení 70 kg, okolní teplota 25°C, jízda rychlostí 15 km/h na ploché cestě
Příkon: 70W
Nominální vstupní napětí: 100-240V, 50/60Hz
Nominální výstupní napětí: Approx. 63V
Doba nabíjení: Přibližně 4 hodiny
Inteligentní BMS: Přepětí / Podpětí / Zkrat / Ochrana před přehřádtím, automatický režim spánku / Probuzení / podrobné informace o akumulátoru lze nalézt v aplikaci
Standardní spotřeba energie: 1.1 kWh/100 km
Brzdná dráha: 3.4 m na suchém povrchu
Způsob brždění: Somatosenzorický regenerační brzdný systém
Tlumící mechanismus: Vysoce odolné, nárazy tlumící rámy z hořčíkové slitiny + podložky tlumící nárazy
Materiál: Vysoce pružný rám z hořčíkové slitiny
Brzdy: Somatosenzorický, regenerační brzdný systém, brzdná dráha přibližně 3.4 m
Pneumatiky: 10.5" vzduchem plněné pneumatiky
Ráfky: 6" ráfky z hořčíkové slitiny
Každé vozidlo zahrnuje: Snímání okolního světla, LED světlomety a koncovky / signální světla, Bluetooth světlo, Kontrolky napájení

How to use Ninebot Mini Self-balancing Scooter

Ninebot Mini

Xiaomi Ninebot Bluetooth controlled Mini Segway Outdoor Ride

Xiaomi Ninebot Mini Self Balancing Electric Scooter | Ninebot by Segway

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: