DJI Mavic 2 PRO – DJIM0258

Kód: IMPA958TM790
ZdarmaZdarma 38 991 Kč –2 %
1360657 0a (1)
38 991 Kč –2 % 38 346 Kč 31 690,91 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
21.2.2020

DJI Mavic 2 Pro je kompaktní dron s kamerou HASSELBLAD L1D-20C s 1" CMOS čipem a objektivem 24 mm, který umožňuje fotografovat v rozlišení 20 Mpix a nahrávat v kvalitě 4K (30fps).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mavic 2 Pro s Kamerou Hasselblad

Fotoaparáty Hasselblad, vyráběné ve Švédsku, jsou světově proslulé díky ikonické a ergonomické konstrukci, nekompromisní obrazové kvalitě a díky kvalitnímu švédskému řemeslu. Od roku 1941 fotoaparáty Hasselblad zachytily řadu ikonických fotografií – včetně prvního přistání na Měsíci.

Po dvou letech neúnavného společného vývoje s Hasselbladem přichází Mavic 2 Pro se zcela novou kamerou Hasselblad L1D-20c. Kamera L1D-20C je vybavena unikátní technologií Hasselblad Natural Color Solution (HNCS), (pozn. 5) která uživateli umožňuje zachytit 20megapixelové fotografie s ohromující barevnou věrností.

1 (1)

1-palcový CMOS Snímač


Zcela nový 1-palcový CMOS snímač je oproti původnímu Mavicu Pro vybavený čtyřikrát větší efektivní plochou snímače. Velký snímač zároveň zvyšuje obrazovou kvalitu za zhoršených světelných podmínek a má vyšší rozsah ISO. Max. ISO bylo navýšeno z 3 200 na 12 800.

10-bit Dlog-M barevný profil


Mavic 2 Pro podporuje 10-bit Dlog-M barevný profil s vyšším dynamickým rozsahem pro větší flexibilitu při postprodukci. Systém rozeznává rekordní 1 miliardu barev (oproti 16 milionům barev zachycených tradičními 8-bitovými profily) a uchovává více detailů ve světlech a stínech. Nyní můžete zachytit i ty nejjemnější přechody během východu či západu slunce a zároveň máte větší prostor při postprodukci.

2 (1)

HDR Video

Díky podpoře 4K 10-bit HDR lze Mavic 2 Pro zapojit pomocí HLG k 4K TV a okamžitě přehrávat záznam se správnými barevnými tóny. Jasnější světla a vyšší kontrast jsou vlastnosti HDR, které jej činí tak přitažlivým.

3 (1)

Nastavitelná clona

Upravitelná clona v rozsahu od f/2.8 do f/11 podává špičkovou obrazovou kvalitu za dobrých i snížených světelných podmínek. Během natáčení za snížených světelných podmínek nastavte clonu na f/2.8 tak, aby na snímač dopadalo více světla, a mohli jste tak zachytit jasné a čisté fotografie. Při natáčení za dobrých světelných podmínek nastavte clonu na f/11 tak, abyste snížili rychlost závěrky a mohli natáčet plynulá videa.

5 (1)

Expresivnější středně dlouhé záběry

48mm teleobjektiv oproti 24mm širokoúhlému objektivu komprimuje perspektivu a zdůrazňuje efekt paralaxy pro dosažení filmového vzhledu. (pozn. 4) Nyní se otevírá zcela nový svět letecké fotografie, který nabízí ještě velkolepější záběry.

4 (1)

Kamerový systém

Natáčejte jako profesionál:
Kamera Mavica 2 využívá nejnovější technologii 3-osé stabilizace DJI, (pozn. 4) která zajišťuje plynulé, stabilní záběry téměř za jakýchkoliv podmínek.

Hyperlapse:
Rozlučte se komplikovanou postprodukcí. S funkcí Hyperlapse letoun automaticky natáčí a postprodukuje stabilní letecké záběry a umožňuje vám tak vytvářet profesionální časosběrná videa, která můžete okamžitě sdílet na sociálních sítích. Vše pomocí jednoduchého stisknutí tlačítka. Letovou trasu si uložte v Task Libary (knihovna úkolů) (pozn. 7), Mavic 2 po ní může letět kdykoliv budete chtít. Fotografie lze současně ukládat ve formátech JPEG a RAW, máte tak více prostoru pro postprodukci.

HyperLight:
Rozjasněte svůj svět s funkcí HyperLight, která vylepšuje fotografie pořízené za snížených světelných podmínek a zároveň výrazně snižuje šum.

Kodek H.265 pro vyšší kvalitu obrazu:
Kamera natáčí 4K video s vyšším datovým tokem pomocí pokročilé komprese H.265. (pozn. 8) Videa kódovaná v H.265 / HEVC tak zachycují o 50 % více informací než videa kódovaná v H.264 / AVC, videa tak mají vyšší kvalitu a zachovávají více detailů.

OcuSync 2.0 systém přenosu videa:

Výkon technologie přenosu videa OcuSync 2.0 je výrazně navýšen díky zlepšení přenosové vzdálenosti, kvality videa a díky ochraně proti rušení a nabízí vám tak nevídanou kontrolu.

6 (1)

Vznášejte se s jasným výhledem

Zcela nový OcuSync 2.0 poskytuje 1080p video přenos až na neuvěřitelných 8 kilometrů (pozn. 1), umožňuje vám létat dál a bez omezení. Editujte a nahrávejte Full HD videa na sociální sítě přímo z cache. Původní soubory pořízené za letu lze automaticky uložit na vaše mobilní zařízení bez potřeby manuálního stahování.

2.4 až 5.8 GHz

Automatické přepínání v reálném čase (pozn. 9). Mavic Pro spoléhá na přenos na frekvenci 2.4 GHz - frekvenci běžně zarušenou celou řadou bezdrátových zařízení. Mavic 2 je však díky automatickému přepínání mezi pásmy 2.4 GHz a 5.8 GHz schopen vysílat ten nejkvalitnější signál. To je nezbytná funkce pro let v prostředí s vysokým zarušením. (pozn. 9)

Rychlé stahování, nízká prodleva:

OcuSync 2.0 nabízí teoretickou rychlost stahování až 40 Mbps a minimální prodlevu 120 ms. Přenos videa je tak plynulejší a zážitek z pilotáže je celkově lepší.


Letová bezpečnost

Výkonný, ale bezpečný:
Po bezpočtu hodin vývoje a testování byl Mavic 2 optimálně přestavěn a dosahuje tak vyšší rychlosti, nižší spotřeby a hluku. Tyto jemné, ale významné úpravy společně se systémem FlightAutonomy zaručují plynulejší a tišší let s vyšší bezpečností.

Rychlejší:
Maximální rychlost až 72 km/h. (pozn. 10) Přepracované tělo letounu má vylepšenou aerodynamiku. Činitel odporu Mavica 2 je při plné rychlosti o 19 % nižší než u Mavica Pro.

Delší:

Maximální letový čas až 31 minut. Delší letový čas nabízí více kreativních možností.

Tišší:
Sinusoidní FOC pohonné regulátory a tiché vrtule neuvěřitelně ztiší váš let a zbaví vás obav z vyrušení vašeho okolí.

Všesměrové vnímání překážek

Systém FlightAutonomy byl vylepšen a nyní zahrnuje všesměrové vnímání překážek. Poprvé se tak na dronu DJI vyskytují překážková čidla na všech stranách letounu pro zvýšení bezpečnosti letu.

Poznámka: Systém FlightAutonomy pouze poskytuje určitou ochranu ve specifických prostředích a není schopen kompenzovat chybný úsudek pilota během letu. Z bezpečnostních důvodů proto dávejte během letu s Mavicem 2 pozor na vaše okolí a dbejte pokynů a upozornění aplikace.

10 (1)

Dopředu:
Duální obrazová čidla umožňují přesné měření vzdálenosti až na 20 metrů. Detekovatelný rozsah je 20 - 40 metrů (o 33 % širší než Mavic Pro). Duální obrazová čidla jsou také schopna detekovat překážky a letoun včas zastavit při letu do 50.4 km/h (o 40 % efektivnější než Mavic Pro).

Dolu:
Duální obrazová čidla umožňují přesné měření vzdálenosti až na 11 metrů. Detekovatelný rozsah je 11 - 22 metrů. Infračervený systém pro vnímání umožňuje přesné měření vzdálenosti až na 8 metrů. Letoun přesně visí do výšky 50 metrů a bezpečně přistane na detekovanou zem. K čidlům byla doplněna přídavná světla, která pomáhají přistát za zhoršených světelných podmínek.

Doleva a doprava:
Systém vnímání překážek je schopen detekovat překážky v rychlosti do 28.8 km/h. Zvyšuje tak bezpečnost letu jak v režimu ActiveTrack tak Tripod.

Dozadu:
Duální systém vnímání překážek je schopen přesně měřit vzdálenosti až na 16 metrů a je schopen detekovat překážky a letoun včas zastavit při letu do 43.2 km/h. Detekovatelný rozsah je 16 - 32 metrů.

Nahoru:
Infračervený systém pro vnímání překážek. Přesné měření na vzdálenost až 8 metrů.

Snadné ovládání

S výkonnými kamerami a jednoduchými inteligentními režimy pro natáčení je Mavic 2 schopen vytvářet kreativní letecké záběry a je dostupný uživatelům všech úrovní.

ActiveTrack 2.0

Díky vylepšením v oblasti hardwaru a softwaru ActiveTrack 2.0 posune váš zážitek ze sledování na zcela novou úroveň.

Přesné rozeznávání

Dříve se ActiveTrack primárně spoléhal na 2D obrazy z hlavní kamery, aby mohl sledovat subjekt. Mavic 2 nyní s ActiveTrack 2.0 mapuje trojrozměrný obraz okolního prostředí pomocí hlavní kamery a předních duálních obrazových čidel, zvyšuje tak přesnost rozeznávání.

Predikce trajektorie

Algoritmy pro predikci trajektorie pomáhají subjekt sledovat, i když je dočasně skrytý za překážkou.

Sledování ve vysoké rychlosti

V otevřených prostorách bez překážek může Mavic 2 sledovat rychle se pohybující subjekty, jako jsou například auta nebo lodě, do rychlosti 72 km/h. (pozn. 11)

Vnímání překážek

Během sledování subjektu si Mavic 2 plánuje cestu ve své 3D mapě okolního prostředí. Zatímco Mavic 2 bez přerušení natáčí, vnímá, rozeznává a vyhýbá se překážkám před a za sebou.

8 (1)

Panoramata

Mavic 2 podporuje čtyři panoramatické režimy Sphere, 180°, Horizontal a Vertical.

Letecká fotografie jednoduše


K dispozici je řada intuitivních režimů pro více kreativních možností.

9 (1)

POI 2.0

Point of Interest (POI) 2.0:
Díky technologiím pro měření vzdáleností pomocí obrazu a GPS, je přelet do středu kruhu před natáčením po kružnici minulostí. POI 2.0 zvyšuje efektivitu workflow jako nikdy dříve a umožňuje vám subjekty oblétat a natáčet snadno a jednoduše.

Waypoint 2.0 (pozn. 7):
Díky Waypoint 2.0 letoun nepotřebuje létat na přesný bod natáčení pro označení bodů. Zvolením požadovaných bodů na mapě si můžete naplánovat letovou trasu a uložit si ji pro další let.

Standardní dálkový ovladač

Standardní dálkový ovladač nabízí až 135 minut provozu na jedno nabití. Má ergonomickou skládací konstrukci s odnímatelnými páčkami, lze jej tak pohodlně přenášet a snadno skladovat. Nová konstrukce je vhodnější pro oblíbené chytré telefony a nabízí příjemnější ovládání.

1360657_0f

Řada DJI Goggles

Brýle řady DJI Goggles (pozn. 13) se s Mavicem 2 propojují bezdrátově pomocí OcuSync. Uživatelé si nyní mohou vychutnat vylepšený zážitek s nižší prodlevou a čistším 1080p přenosem na vzdálenost až 8 km. (pozn. 1) V režimu Head Tracking je ovladatelný rozsah osy otáčení stabilizovaného závěsu kamery -75° až +75° pro ještě více pohlcující zážitek z létání.

11 (1)

Poznámky:

1. Bez překážek a okolního rušení, v souladu s FCC. Specifikace maximálního dosahu je orientační hodnota síly signálu. S dronem vždy udržujte oční kontakt, pokud to předpisy nepovolují jinak.
2. Zaznamenáno při konstantní rychlosti 25 kmh v bezvětří. Letový čas se může lišit dle povětrnostních podmínek a podle použitých letových režimů.
3. Všesměrové vnímání překážek zahrnuje vnímání vpravo / vlevo, nahoru / dolu a vpřed / vzad. Vnímání vlevo / vpravo je dostupné pouze v režimech ActiveTrack a Tripod.
4. Ekvivalentní ohnisková vzdálenost k 35 mm.
5. HNCS bylo vyvinuto, aby nabídlo jediný barevný profil, který optimalizuje obraz tak, aby podal širší rozsah barev a lepší kontrast celé řady subjektů. Standardní barevné profily většinou nezvládají zachytit všechny jemné nuance přírodních barev různých subjektů a aplikují silný nebo slabý efekt na zvýraznění tónů.
6. Kameru můžete po zakoupení vyměnit. Tato služba není v tento moment dostupná. Detaily budou brzdy zveřejněny.
7. Brzy dostupné.
8. Maximální datový tok pro 3840 x 2160 při 30 fps.
9. Kvůli místním nařízením není v některých zemích povolen přenos v pásmu 5.8 GHz.
10. Zaznamenáno v režimu Sport v bezvětří při hladině moře.
11. Mavic 2 nevnímá překážky při letu ve vysoké rychlosti (sledování ve vysoké rychlosti a Sport režim).
12. Dostupné pouze u Mavic 2 Zoom.
13. DJI Goggles podporují pouze pásmo 2.4 GHz, DJI Goggles RE podporují jak pásmo 2.8 GHz, tak pásmo 5.8 GHz a přepínání pásem v reálném čase pro lepší funkcionalitu. Asistence další osoby, která hlídá letoun, je nezbytná. Letoun by neměl letět mimo oční dosah této osoby.

Vlastnosti:

Mavic 2 Pro:
 
8 km 1080p video přenos  (pozn. 1)
31-min max. letový čas  (pozn. 2)
Všesměrové vnímání překážek  (pozn. 3)
Hyperlapse

Hasselblad kamera:

Hasselblad L1D-20C kamera
Proslulá kvalita obrazu
20 MP 1" CMOS snímač
Nastavitelná clona, f/2.8 – f/11
10-bit Dlog-M
10-bit HDR video

Specifikace: 

Mavic 2 Pro kamera:

Senzor: 1” CMOS
Počet efektivních pixelů: 20 milionů
Objektiv FOV: cca 77°
Ekvivalent 35 mm: 28 mm
Clona: f/2.8 – f/11
Rozsah ostření: 1 m - ?
ISO Video: 100 – 6 400, foto: 100 – 3 200 (auto) a 100 - 12 800 (manuál)
Závěrka: Elektronická: 8 – 1 / 8 000 s
Velikost: obrazu 5472 × 3648

Fotografické módy:
Jeden snímek, sériové snímání: 3 / 5 snímku
Auto Bracketing (AEB): 3 / 5 snímku s odstupem 0.7 EV BiasInterval (JPEG: 2 / 3 / 5 / 7 / 10 / 15 / 20 / 30 / 60 s RAW: 5 / 7 / 10 / 15 / 20 / 30 / 60 s)

Video rozlišení:
4K: 3840 × 2160 24 / 25 / 30p
2.7K: 2688 x 1512 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60p
FHD: 1920 × 1080 24 / 25 / 30 / 48 / 50 / 60 / 120p

Maximální datový tok videa: 100 Mbps
Barevné profily: Dlog-M (10bit), podpora HDR videa (HLG 10bit)
Podporované systémy souborů: FAT32, exFAT
Fotografické formáty: JPEG / DNG (RAW)
Video formáty: MP4 / MOV (MPEG-4 AVC / H.264, HEVC / H.265)

Dron DJI Mavic 2 PRO:

Vzletová hmotnost Mavic 2 Pro: 907 g

Rozměry:
Složený model: 214 × 91 × 84 mm (délka × šířka × výška)
Rozložený model: 322 × 242 × 84 mm (délka × šířka × výška)
Úhlopříčná velikost: 354 mm

Maximální rychlost stoupání: 5 m/s (S-mode), 4 m/s (P-mode)
Maximální rychlost klesání: 3 m/s (S-mode) 3 m/s (P-mode)
Maximální rychlost (při hladině moře, bezvětří): 72 km/h (S-mode)
Maximální provozní výška nad hladinou moře: 6 000 m
Maximální letový čas (bezvětří): 31 minut (při stálé rychlosti 25 km/h)
Maximální čas visení (bezvětří): 29 minut
Maximální dolet (bezvětří): 18 km (při stálé rychlosti 50 km/h)
Maximální odpor vzduchu 29 – 38 km/h
Maximální úhel klopení 35° (S-mode, s dálkovým ovladačem) 25° (P-mode)
Maximální úhlová rychlost 200°/s

Rozsah provozní teploty -10°C - 40°C
Provozní frekvence 2.400 - 2.483 GHz, 5.725 - 5.850 GHz
Výkon vysílače (EIRP) 2.400 - 2.483 GHz

Rozsah přesnosti visení:
Vertikálně: ± 0.1 m (když je aktivní vizuální pozicování), ± 0.5 m (s GPS pozicováním)
Horizontálně: ± 0.3 m (když je aktivní vizuální pozicování), ± 1.5 m (s GPS pozicováním)

Vnitřní úložiště: 8 GB

Výkyvný závěs:
Mechanický rozsah klopení: -135 – 45° Pan: -100 – 100°
Ovladatelný rozsah klopení: -90 – 30° Klonění: -75 – 75°
Stabilizace: 3-osá (klopení, klonění, otáčení)
Maximální ovladatelná rychlost (klopení): 120° /s
Úhlový rozsah vibrací: ±0.01° (Mavic 2 Pro) ±0.005° (Mavic 2 Zoom)

Dálkový ovladač:

Provozní frekvence 2.400 - 2.483 GHz, 5.725 - 5.850 GHz
Maximální vzdálenost přenosu (bez překážek a okolního rušení) 2.400 - 2.483 GHz, 5.725 - 5.850 GHz
Rozsah provozní teploty: 0 - 40°C
Výkon vysílače (EIRP): 2.400 - 2.483 GHz
Baterie:     3 950 mAh
Provozní proud / napětí: 1800 mA = 3.83 V 

Velikost podporovaných mobilních zařízení:
Maximální délka: 160 mm
Maximální tloušťka: 6,5 – 8,5 mm

Podporované typy USB portů: Lightning, Micro USB (Type-B), USB-C

Inteligentní pohonný akumulátor:

Kapacita: 3 850 mAh
Napětí: 15,4 V 
Maximální nabíjecí napětí: 17,6 V 
Typ: LiPo 4S
Energie: 59,29 Wh
Hmotnost: 297 g
Rozsah nabíjecích teplot: 5 - 40°C
Maximální nabíjecí výkon: 80 W

Nabíječ:

Vstup: 100 - 240 V, 50 / 60 Hz, 1.8 A

Výstup:
Hlavní: 17.6 V = 3.41 A, nebo 17.0 V = 3.53 A
USB: 5 V = 2 A 

Napětí: 17.6 ± 0.1 V 
Jmenovitý výkon: 60 W

Požadované operační systémy: iOS 9.0 nebo novější a Android 4.4 nebo novější
Podporovány jsou karty Micro SD do kapacity 128 GB a rychlosti čtení / zápisu do UHS-I Speed Grade 3

Poznámka:

Všesměrové snímání překážek zahrnuje snímání překážky vlevo / vpravo, nahoru / dolů a dopředu / dozadu.
Snímání směru doleva / doprava je k dispozici pouze v režimu ActiveTrack nebo Tripod.
Všesměrové snímání překážek nepokrývá celý obvod 360°. Systém levého a pravého snímání překážek funguje pouze v určitých režimech a prostředích. Záruka DJI se tak nevztahuje na nárazy způsobené nárazem při letu vpravo nebo vlevo, i když je aktivován režim ActiveTrack nebo Tripod.
Abyste zajistili bezpečnost, vždy věnujte pozornost svému okolí a veškerým upozorněním v ovládací aplikaci.
Technické specifikace produktu jsou založeny na testech provedených s nejnovějším firmware. Aktualizace firmwaru mohou zvýšit výkon, proto se doporučuje vždy aktualizovat na nejnovější firmware.

Obsah balení:

13

+ český manuál

Doplňkové parametry

Kategorie: Drony
Záruka: 24

DJI Mavic 2 - aktivace dronu (CZ titulky)

DJI Mavic 2 - aktualizace firmware přes DJI GO 4 (CZ titulky)

DJI Mavic 2 - aktualizace firmware přes PC (CZ titulky)

DJI Mavic 2 - funkce Point of Interest (CZ titulky)

DJI Mavic 2 - kalibrace IMU jednotky (CZ titulky)

DJI Mavic 2 - kalibrace kamer antikolizního systému (CZ titulky)

DJI Mavic 2 - párování dálkového ovladače (CZ titulky)

DJI Mavic 2 - první let (CZ titulky)

Introducing the DJI Mavic 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: